http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Tesagure! Bukatsu-mono
(7:26 27. októbra 2013)

Je ťažké preložiť tento názov. Najbližšie k správnemu prekladu by asi bolo „Špionáž! Niečo ako krúžok“, ale na takýto preklad (druhá časť) chýba v originálnom názve jedno slovo. Slovenský pracovný názov, ktorý som tomu udelil to však vystihuje oveľa lepšie: Čudný krúžok

Zhrnutie je tiež ľahké: lacná animácia, 3D pohyby, ale aspoň postavy nevyzerali až tak hrozne (ich prenos na 2D typ bol prijateľný). Začalo to čudne, doslova únosom dievčaťa aby mohli 3 už existujúce dievčatá, kamarátky, založiť krúžok, kde si budú vymýšľať ako vylepšiť iné krúžky (alebo niečo podobné). Keď si sadli za stôl aby „rozmýšľali“ tak to vo mne budilo dojem stretnutia rôznych seiyuu v rozhlasovom štúdiu keď kecajú o blbostiach (už som takýchto relácii počul niekoľko, tak to viem prirovnať). Ide hlavne o spôsob reči (skôr pripomína náhodný rozhovor pojašených Japoniek v krčme ako bežné hranie anime postáv).

Dej... ani neviem či tam niečo také vôbec bolo. Po tom úvode a kecaní išli robiť hlúposti podľa nápadov, ktoré ich napadli (nie „im napadli“, ono tie nápady ich naozaj museli fyzicky napadnúť, lebo ináč by také hlúposti vzniknúť ani nemohli). V skratke je to hlúposť a strata času. Druhú epizódu som už ani neskúšal.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP