http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Kuro no Su: Chronus (obrázok, 178 kB)
(20:11 1. apríla 2014)

Hlavný hrdina Makoto je trochu iný ako ostatný. Už od mala vidí anjelov smrti. Vidí ich ako tmavých pánov, ktorý kradnú duše. Teraz sa však jeden objavil na škole. Po koho prišiel? Po neho, či po niekoho iného? Ten mu po krátkom rozhovore povie, že osud sa nedá meniť a nemal by sa im stavať do cesty, ale...

Druhou hlavnou postavou je Hadzuki, jeho kamarátka už od ranného dectva. Má nápadníka, veľké plány, ale nič nie je tak, ako to vyzerá. (Náznak je už aj počas deja, pred tým ako ho sama povie, kto ho spozná?)

Príbeh je celkom zaujímavý, hoc niektoré prvky v ňom sú až prehnane bežné, no v celkovom koncepte to stojí za zhliadnutie. Netreba však čakať nič extra špeciálne ako to bolo minulý rok napríklad pri Death Billiard. To je aj najpodobnejšie anime k tomuto, aj keď Chronus je naozaj na míle vzdialený. Čo však musím vytknúť je hrozné zvukové spracovanie. Zadné reproduktory sa prakticky vôbec neozvali a len zopár málo zvukov šlo na predné postranné kanály. Takmer všetky zvuky a úplne všetky hlasy (aj tie zo strán) išli na predný center. Niekto si to zjavne veľmi uľahčil a nie k pôžitku diváka. Musím povedať, že to znelo hrozne (aspoň na mojej malej zvukovej zostave). Za príbeh si to žiaľ nezaslúži žiaden bod a za ozvučenie musím jeden bod stiahnuť.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP