http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Classroom Crisis (obrázok, 134 kB)
(16:30 18. júla 2015)

Tento seriál sa odohráva v budúcnosti. Ľudstvo už opustilo našu planétu. Centrom diania je špeciálna trieda. Sú v nej výnimočný žiaci a aj učiteľ (inými slovami povedané, všetko sú to čudáci). Táto trieda je súčasťou veľkej spoločnosti Kirishima. Okrem učenia sa zároveň robia vývoj nového typu pohonu, resp. jeho optimalizácie. Takýto vývoj samozrejme zožerie veľa peňazí.

V prvej časti mal prísť do triedy nový študent. Čo čert ale nechcel, tento bol unesený, resp. zajatý počas svojej práce, keďže je zároveň vysokopostaveným zamestnancom spoločnosti Kirishima. Tak sa začína záchranná misia (ale nie taká akú by človek čakal; firma sa na neho vykašľala a záchranu realizujú spolužiaci). Tu sa ale problémy nekončia. Riaditeľ spoločnosti sa rozhodol, že špeciálnu triedu zruší a touto úlohou je poverený práve nový žiak, ktorý je zároveň aj bratom súčastného riaditeľa spoločnosti. Tak sa teraz začína súboj kto z koho. Finančné škrty nie sú jediný problém, ktorý bude trápiť postavy v tomto seriály. Odohrávajú sa tu aj iné zákulisné hry, ktoré by mohli byť celkom zaujímavé.

Podľa prvého popisu, ktorý som k tomuto seriálu čítal, som to ani nechcel pozerať. Ešte aj po druhej epizóde (a vlastne aj počas veľkej časti tretej epizódy) som chcel prerušiť pozeranie tohto seriálu. Záver tretej časti ma zaujal, tak tomu nakoniec dám ešte ďalšiu šancu, ale... Musím povedať, že niektoré postavy sa mi naozaj nepáčia (a niektoré veci sa mi zdajú byť pre príbeh nepodstatné a prekvapilo ma, že to tam vsunuli).

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP