http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Denpa kyoushi (obrázok, 225 kB)
(14:29 4. apríla 2015)

Hlavným hrdinom tohto príbehu je nezamestnaný anime otaku Jun‘ichirou. Jedného dňa mu do izby vtrhne jeho mladšia sestra a pádnymi argumentami (baseballovou palicou) ho presvedčí, aby išiel robiť učiteľa do školy. Keďže Jun‘ichirou nie je len tak bežný otaku, prácu hneď dostane. Pred tým, ako sa uzavrel do sveta anime napísal niekoľko vedeckých publikácii a jednoducho bol dosť významný človek vo vede.

Náš učiteľ je riadne strelený. Takže aj pri prvom stretnutí s hlavnou hrdinkou úvodnej časti jednu schytá (od našej hrdinky). Podobne predstavenie v triede je výrazne zaujímavé (resp. nečakané a netradičné).

Nechcem už písať viac, lebo by som mohol pokaziť zážitok z pozerania prvej časti. Poviem len toľko, že od tohto seriálu som čakal niečo úplne iné. Pôvodne som si myslel, že to bude nejaká bláznivá komédia so streleným učiteľom (resp. ani neviem prečo som si myslel, že to bude učiteľka). Preto som to ani pôvodne nechcel pozerať. Takýto dramatický priebeh prvej časti som naozaj nečakal. Momentálne je vysoko pravdepodobné, že toto anime dostane šancu druhej epizódy.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP