http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Hal
(19:59 31. decembra 2013)

Komentár po dopozeraní, môže obsahovať spoilery.

Tento film určite nepatrí medzi ľahké pozeranie. Dej začína veľmi nepríjemnou udalosťou. Príbeh na prvý pohľad vyzerá dosť jednoduchý, ale keď sa v druhej polovici rozbehne, zistíme, že vôbec nie je plytký. Nechcem ho zase nazvať dokonalou psychologickou štúdiou, ale je tu zopár nečakaných udalostí. Musím sa priznať, že ma dosť prekvapili niektoré dejové zvraty.

Pôvodne som film nechcel hodnotiť, ale po dopozeraní som sa rozhodol nejaké tie body udeliť. Za hudbu dám jeden bod. Nedá sa povedať, že by bola fantastická, ale bola celkom dobrá. Aj keď som si podľa popisov na iných stránkach myslel, že samotný príbeh nemá čo ponúknuť, nakoniec som bol prekvapený, ba priam až zarazený. Preto udelím jeden bod. Žiaľ za grafické spracovanie musím jeden bod struhnúť. Nie, že by animácia a grafika bola celý čas zlá. Skôr bola dobrá, ale na jednom mieste na mňa veľmi zle zapôsobilo neprimerané zakomponovanie 3D počítačovej grafiky, ktorá sa výrazne vymykala zvyšku svojim spracovaním.

Súčet bodov

  • +1 bod za hudbu,
  • +1 bod za prekvapenie v príbehu,
  • -1 bod za neprimerané použité 3D,

Spolu +1 bod.

Záverečné slovo. Komu nevadia smutné (skôr romantické) príbehy, môže si tento krátky hodinový film pozrieť. Pre ostatných odporúčam skôr nepozerať.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP