http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Negima aka „Magister Negi Magi“ (verzia 2)
(21:44 6. októbra 2006)

No práve som dopozeral prvú časť nového spravovania. A ako to povedať v skratke. Už dlho som pri pozeraní anime nemal takú silnú túžbu nech táto epizóda už aj skončí. Jednoducho hrôza. Toto nové spracovanie nie je ani pokračovanie ani alternatívna verzia. Začína od začiatku, ale niektoré charakteristiky postáv sú zjavné už v prvej epizóde. Je to úplne domiešané a zničené. Podľa mňa, ak sa to nezlepší tak toto anime je „odsúdené na zánik“. Jediná pozitívna vec na tomto anime bol osacký prízvuk. Celkové hodnotenie 2 z 10. (aj to len pre osacké nárečie jednej postavy a zopár vtipnejších scén).

(18:49 15. októbra 2006)

Po zhliadnutí druhej epizódy hodnotenie 2-3/10. Už som nemal až také silné nutkanie vypnúť to počas pozerania (možno aj preto, že som popritom robil aj iné veci). Stále to je ale dosť slabé. Možno by sa mi to bez znalosti pôvodného príbehu aj začalo páčiť, ale ťažko povedať. Spracovanie sa už mierne normalizuje (alebo som si zvykol na takéto čudné spracovanie). Stále však považujem pôvodný príbeh (vrátane vývoja deja) za podstatne lepší. Samozrejme že je manga verzia je lepšia ako prvá anime verzia.

Určite však neodporúčam pozerať najprv túto verziu a potom tu pôvodnú verziu, pretože táto je plná spoilerov k pôvodnej verzii už od prvej epizódy.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP