http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Plastic Memories (obrázok, 141 kB)
(10:41 5. apríla 2015)

Tento príbeh sa odohráva v budúcnosti. Spoločnosti SA Corp. Sa podarilo vytvoriť androidov s ľudskými pocitmi. Je tu však ale jeden malý technologický problém. Androidy majú limitovanú životnosť. Keď uplynie ich čas musí byť ich činnosť ukončená. Ako je asi každému jasné, nie každý majiteľ androida bude nadšený z toho, keď mu prídu zobrať člena rodiny. Príbeh začína, keď Tsukasa (18 rokov) nastúpi do zamestnania do firmy, ktorá má na starosti preberanie androidov.

Príbehov tohto typu tu už bolo viacej (napríklad „Listy zo záhrobia“, alebo „Anjelka smrti“). Tu je zmena v tom, že tu nie je nič nadprirodzené a ide len o sci‑fi. Predpokladám však, že podobne aj tento príbeh bude obsahovať veľa smutných udalostí a lúčení.

Pri pozeraní ma hneď na začiatku prekvapila animácia, lepšie povedané kresba. Takýto typ kresby sa často v seriáloch nevidí (zatiaľ som ho videl len vo filmoch). Hlavne farebná schéma. Postupom času sa to trochu upravilo, ale stále to má trochu iný pocit ako bežné moderné seriály.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP