http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Ore ga ojou-sama gakkou ni ‘shomin Sample’ toshite Gets-sareta-ken (obrázok, 226 kB)
(21:25 21. októbra 2015)

Keď som si prvýkrát prečítal obsah tohto diela, tak som si myslel že to musí byť totálna hlúposť. Veď posúďte sami: Hlavný hrdina Kimito je unesený do školy pre dievčatá z bohatých rodín. Dôvodom je to, že dievčatá nemajú kontakt s bežným svetom a po skončení školy majú veľké problémy, obzvlášť pri kontakte s opačným pohlavím. Kimito bol zvolený preto, lebo podľa informácii rozviedky je teplý a má fetiš na mužské svaly (vypracované telá). Keby nebol teplý, museli by spraviť malý zákrok. Veď predsa normálny chalan na dievčenskej škole je niečo nemysliteľné. To by určite nedopadlo dobre.

Autor tohto diela jednoznačne preháňa a to nie len v základnom popise. Keď už aj odmyslíme to, že dievčat je na škole aj na Japonsko priveľa, ich odtrhnutie od reality takýmto spôsobom je naozaj nepravdepodobné. Dievčatá jedia len vyberané jedla európskej kuchyne, ale napríklad vôbec nepoznajú výdobytky modernej techniky. Toto je práve dôvod na vytváranie zaujímavých vtipných situácii. Anime je až prekvapivo dobre pozerateľné. Áno, je to hárem, ale určite to nie je bežný hárem, keďže dievčatá nevedia poriadne čo s chalanom. V seriály sa objavujú aj „pikantné odhalenia“, ale tak od háremovky sa to dalo čakať.

Už druhý krát som skoro odpísal príbeh len pre úplne bláznivý, ba priam až absurdný, nosný motív. V prípade tohto seriálu ide o celkom dobrú komédiu, ktorú môžem len odporučiť. (A zostáva len dúfať, že si to udrží kvalitu a v stredu bude do konca roka vychádzať táto malá komédia.)

(18:37 29. decembra 2015)

Zdá sa, že som zase raz predčasne vychválil deň pred večerom. Nedá sa povedať, že by bol seriál zlý, ale po pár úvodných častiach to až príliš zovšednelo. Autor asi už nemal žiadne dobré nápady, tak sme sa dostali do bežnej klasiky. Miestami to skĺzlo až do nepozerateľnej (trápnej) úrovne (hlavne scéna v kúpeľoch). Celkovo sa ale dá povedať, že je to lepšie ako priemerný hárem. Scén, ktoré boli určené pre zvýšenie predajnosti medzi istou skupinou ľudí našťastie nebolo veľa. V závere sme sa dokonca dočkali aj mierne vážnejšej témy (ktorá sa samozrejme dala očakávať). Ako bláznivá komédia je to celkom dobré.

Keďže hodnotiť bláznivé seriály rovnakou mierkou ako iné je ťažké a zbytočné (a ani sa mi nechce), tak dnes body nebudem udeľovať (a vlastne by ani nebolo za čo, maximálne tak za dobré zvládnutie bláznivého nápadu, ale to je tak všetko).

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP