http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Tokimeki memorial ~Only Love~
(21:44 6. októbra 2006)

Druhé veľké sklamanie tejto jesene. Po OVA Tokimeki Memorial: Forever With You som čakal podobné ladené anime, ale toto má na míle ďaleko od takého kvalitného príbehu v dobrom spracovaní. Autorom sa podaril len trápny humor, chaotický dej a moje totálne znechutenie veľkým množstvom postáv. V celom anime sa zatiaľ mihli 4 normálne postavy (no možno aj 6) a zo 350 abnormálnych až totálne abnormálnych postáv. Aktuálne hodnotenie 2/10. Malo to aj svoje dobré momenty, ale tá „naháňačka za nekomimi“, kuriatko čo zloží 100 kilového 35 ročného študenta to dosť pokazili.

(13:09 11. októbra 2006)   autor: Magic

Napriek varovaniu som pozrel ten Tokimeki Memorial, čo som mal aj povodne v plane (TM je vraj jedna z najlepších bishoujo hier všetkých čias), no vážne to nebol až taký dobrý nápad . Čakal som síce hocičo, ale dosť trápny pokus o School Rumble rozhodne nie. Neviem, pokiaľ to mala byt romantická komédia, tak to zatiaľ nebolo ani romantické, ani vtipne. No a to kuriatko na konci, to ma už dorazilo úplne, jednoducho tiež sa pridávam - 2/10 (aj to som sa zľutoval, ten druhy bod je len za to, že Amamiya-chan a niekoľko ďalších dievčat tam vyzerá celkom k svetu).

(18:49 15. októbra 2006)

Dej v druhej epizóde sa uz mierne zlepšuje a začína tu byt aj naznak romantiky. Aj keď aj ten je mierne čudný a mam taký pocit, že to skončí ako háremovka (bodaj by som sa mýlil), ale aj napriek zlepšeniu hodnotenie po druhej epizóde zostava 2/10 (hlavne preto, že má isť o romantiku odvodenú z dating simulátora). Aj keď je tam už mierne lepšie stále je tu veľa úchylov. Podľa mňa tu sa niekto pokúšal spraviť „zaujímavú“ adaptáciu romantiky a snažil sa asi napodobiť štýl Rumiko Takahashi, ktorá robila Ranma ½ takým spôsobom, že tam pridávala nove úchylne postavy. Tu ich však všetky vtrepali naraz a vôbec sa im to nepodarilo.

Osobne by som tieto prve 2 epizódy zostrihal asi do jednej 5 minútovej (vrátane zvučiek) a mohol by to byt začiatok fantastického anime (pričom viacej času by dostala druha epizóda). Stále to nemá ani len naznak kvality OVA-čky Tokimeki Memorial: Forever With You, ktorá by sa dala označiť za reálny prípad romantiky zo života, bez zbytočných a nereálnych veci ako je hárem a zbytočných pochybných záberov do výstrihov a podobne.

Odkazy z iných titulov: Happiness

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP