http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Witch Craft Works (obrázok, 144 kB)
(21:52 31. decembra 2013)

Tento nový seriál ma naozaj dostal. Z popisu som čakal niečo netradičné, ale tak určite nie toto. Hlavný hrdina je priemerný neschopák. V škole vedľa neho sedí princezná školy. Nie je to náhoda. Ona robí v tajnosti jeho ochranku. Jedného dňa, keď má službu a ide vyniesť smeti nájde zajačika s predpoveďou počasia „Slnečno, občas veže“. V zápätí uvidí ako na neho padá veža školskej budovy. Zrazu sa však preberie a uvedomí si, že žije a je v náručí školskej princeznej. Neskôr však zistí, že je nad miestom pádu veže vo výške štvrtého poschodia. Školská princezná je v skutočnosti ohňová čarodejnica a jej úlohou je ochraňovať hlavného hrdinu. Keď sa jej spýta na dôvod odpoveď je, že on je jej princezná. (Áno dobre čítate, on je princezná.) Sám sa zarazí, ale myslí si, že zle počul, no nie je to tak.

V prvej epizóde nie je prakticky nič vysvetlené. Keďže sa však už vie, že ho chráni čarodejnica nie je potrebné to robiť v tajnosti, takže odteraz budú spolu sedieť v autobuse cestou do školy, spolu obedovať, ibaže by... Po tom, čo sa to rozbehlo, zdá sa to byť dosť akčné (mlátička, čarovanie, čudný mecha zajačikovia). Na konci epizódy prídu do triedy aj nové spolužiačky, ktoré sú zjavne iné (zvieracie uši, 30 rokov a podobné anomálie).

P. S. Ani hlavná kladná čarodejníčka nie je práve normálna. Je o hlavu vyššia ako ostatné dievčatá (a dokonca aj hlavný neschopák) a jednoznačne vyzerá o pár rokov staršia ako by mala.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP