http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Yotsunoha
(7:57 29. marca 2008)

Po dopozeraní tohto anime sa mi o ňom ani veľmi nechce písať. To už je prvý náznak toho, že toto anime nestojí za veľa. K obsahu nie je ani veľa čo povedať. Snáď len toľko, že celý príbeh sa odohráva počas 48 hodín a je pretkaný spomienkami. Školský kamaráti zakopali „časovú schránku“ a teraz ju prišli hľadať. Celý dej sa odohráva na škole, na ktorú všetci spolu chodili. Ako ináč je tam viacero dievčat a len jeden chlapec. Celkovo sa dokopy nič nestane. Kategórie na anidb sú v tomto prípade úplne zavádzajúce (aj keď je pravda, že všetko sa tam vyskytuje, ale sú to len úplne náznaky).

Zhodnotenie je jednoduché. Nebudú žiadne body (nie je za čo udeliť). Ale zase to nie je ani také zlé, aby som strhával body za niečo. Vôbec netuším, čo autori týmto dielom chceli povedať. Ak to mal byť pokus o romantické OVA, tak ten určite nevyšiel. Videl som aj podstatne lepšiu romantiku na podobnom dĺžkovom rozsahu. O komédii nemôže byť ani reč (skôr som sa nudil, než smial). Jedine čo tam bolo, tak náznaky háremu, ale ten sa nedá našťastie rozvinúť v tak krátkom čase. Akciu to samozrejme nemalo žiadnu.

Súčet bodov

  • 0 bodov za príbeh (nevýrazný, skoro som si ho ani nevšimol),
  • 0 bodov za ozvučenie príbehu (priemer),
  • 0 bodov za animáciu (priemer).

Celkovo + 0 bodov.

Aj keď mi toto anime nič nevzalo (okrem času na jeho sledovanie) ani mi nič nedalo. Celkový záver je taký, že nemôžem odporúčať pozerať toto anime, ale ak si ho pozriete nič sa nestane (predpokladám, že neutrpíte žiadnu ujmu na zdraví).

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP