http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Ano natsu de matteru
(15:36 14. januára 2012)

Keby som sa tesne pred tým, ako som začal pozerať prvú časť tohto seriálu nedozvedel, že autorom námetu je autor Onegai Teacher, povedal by som, že je to vykradnutý tento seriál. Takto len smutne konštatujem nedostatočnú fantáziu. Zase je tu mimozemšťanka Ichika (tento krát, študentka, nie učiteľka), je tu aj neschopný žiak Kaito, spolužiačka, ktorá je do neho buchnutá, nechýba ani osobnosť vesmírnej lode. Samozrejme nesmieme zabudnúť na Remon (čítaj „lemon“ teda v preklade z angličtiny „citrón“), ktorá je prakticky dokonalou kópiou Ichigo z Onegai Twins (v Onegai Teacher mala predsa len trochu inú osobnosť, mimochodom preklad mena Ichigo z japončiny je „jahoda“, ale citrón jej sadne viac pre kyslosť).

Prvé stretnutie Ichiky a Kaita je podobne ako v Onegai Teacher pri pristávaní; je zásadné a následne vymazané z pamäti. V tomto bode som zaregistroval vykradnutý nápad z iného príbehu, takže sa nedá povedať, že je úplná vykrádačka (kopírovanie) len jedného seriálu (je to ukradnuté/modifikované z viacerých, aj keď jeden je tam naozaj veľmi výrazný).

Postavy, dej a čo od anime očakávam popisovať nebudem, ale ak po prečítaní popisu k Onegai Teacher získate predstavu, o čom asi bude tento seriál. Veď nie na darmo tento seriál získal prezývku Onegai Senpai.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP