http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Blue Drop: Tenshi-tachi no Gikyoku
(17:33 12. októbra 2007)

Začiatok je dosť pomalý, ale nie je to ten typ pomalého deja, aký mám rád. Rovnako ma nenadchla ani hlavná hrdinka. Žiaľ nenapadá mi nič viacej, čo by som ku tomuto anime mohol napísať. V podstate sa ani nič nestalo, len nám predstavujú hlavné postavy. Hlavná hrdinka sa presťahuje od babičky na novú internátnu školu. Aj keď dočkáte sa pri pozeraní minimálne jedného prekvapenia, ktoré vám neprezradím. Ale aspoň sa to stalo trochu zaujímavé, práve pre túto neočakávanú udalosť.

Ozvučenie aj animácia je normálna (nie je ničím prevratná). Záverečná zvučka je celkom dobre zvolená. Ale zvyšok ma ničím neupútal na toľko aby som to označil za dobré už po prvej epizóde. Nehovorím však, že je to zlé, len ma to nechytilo. Možno tomu treba dať šancu druhej epizódy.

(19:39 30. októbra 2007)

Komentár po dopozeraní, môže obsahovať spoilery.

Nakoniec som toto anime dopozeral celé. Osobne som toto anime používal len ako relaxačné anime na upokojenie po ťažkom dni v práci. Dej nebol práve najoriginálnejší aj keď nebol zase plagiátom nejakého iného diela na toľko aby som za to strhol body. Keďže aj animácia aj ozvučenie je priemerné, príbeh ničím výrazným (podľa mňa) pre toto anime nebudú žiadne body. Spád deja vyhovoval na to, aby mi klesol pulz a hladina adrenalínu, testosterónu na normálnu úroveň. Okrem poslednej epizódy sa ani nič také nestalo, čo by ma nejako výrazne rozhádzalo. Jedno je však sté, ak by som mal hodnotiť svet podľa tohto anime, tak v tej „4 % menšine“ by boli heterosexuálny ľudia a nie homosexuálny ako je to prezentované v médiach.

Súčet bodov

  • 0 bodov za príbeh (nevýrazný, ale nie úplne na zahodenie),
  • 0 bodov za ozvučenie príbehu (priemer),
  • 0 bodov za animáciu (priemer).

Celkovo + 0 bodov.

Aj keď mi toto anime nič nevzalo (okrem času na jeho sledovanie) ani mi nič nedalo. Preto ani neodporúčam pozerať toto anime. S mojimi znalosťami o tomto seriáli by som ho sám teraz už nepozeral.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP