http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/

Oznamy

Alebo čo sa na stránke zmenilo po technickej stránke

V tejto časti je zoznam významnejších zmien, ktoré sa na stránke udiali. Pridané komentáre sú na stránke novinky.

Oprava chýb linkovania anime
(19:39 18. septembra 2008)

Vyzerá, že sa mi tu čosi pokazilo a linkovanie komentárov bolo chybné. Za chybu sa ospravedlňujem (nikto predsa nie je dokonalý). Neviem presne kedy vznikla chyba, ale už je opravená. Konkrétne šlo o tieto anime: Slayers Revolution, Mahoutsukai ni taisetsu na koto ~natsu no Sora~, Takane no jitensha, Gake no ue no Ponyo, Kimagure Orange Road, Uta kata.

Doplnenie stránky o nové sekcie
(21:11 31. augusta 2008)

Konečne sa mi podarilo dokončiť hlavnú časť štruktúry stránky a doplniť všetky sekcie, ktoré som v „druhej verzii“ chcel mať. Takže pribudli sekcie ako Úvod, Slovník. Drobné zmeny nebudú dôvodom na notifikáciu (presne tak, ako to bolo aj doteraz).

Drobná zmena v usporiadaní stránky
(14:52 31. decembra 2007)

Pre lepšiu prehľadnosť pridávania komentárov som spravil menšie rozdelenie noviniek (na nové komentáre a ostatné zmeny na stránke). Táto zmena mi umožní pridávať komentáre aj po jednom, bez toho aby som za každým musel vydávať zmeny na stránke.

Doplnenie starších komentárov z fór (časť prvá)
(19:18 16. decembra 2007)

Začal som s prepisom komentárov z fóra. Zatiaľ sú tu len moje a Magicove. Je ich viacej ako som sám čakal (a ja žiaľ nemám veľa času). Tak tu zatiaľ ponúkam 20 prepísaných starších komentárov (v abecednom poradí): Asatte no Houkou, Bokura no, Gift ~eternal rainbow~, Happiness, Hayate no gotoku, Hitohira, Kanon (2006), Kishin Taisen Gigantic Formula, Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku wo, Negima aka „Magister Negi Magi“ (verzia 2), Pumpkin Scissors, Red Garden, Seirei no Moribito, Shining Tears X Wind, Shinkyoku Soukai Polyphonica, Sumomomo Momomo, Tokimeki memorial ~Only Love~, Wellber no Monogatari ~Sisters of Wellber~, Winter Garden, Yoake mae yori ruriiro na - Crescent Love.

A ešte sú doplnené komentáre po prvej epizóde pre niektoré anime, ktoré už v zozname boli. Konkrétne ide o tieto tituly: Manabi, Nagasarete Airantou, Lovely Complex, sola, Suteki Tantei Labyrinth.

Doplnenie napísaných komentárov na dokončené anime
(19:56 9. decembra 2007)

Tak dnes som doplnil už pripravené komentáre, ktoré som sľuboval už na začiatku pri vytvorení stránky. Konkrétne ide o tieto tituly (v abecednom poradí): CODE-E, Gakuen Utopia Manabi Straight!, Hidamari Sketch, Kami-chama Karin, Lovely Complex, Nagasarete Airantou, Nanatsu-iro Drops, Romeo x Juliet, sola, Tetsuko no tabi. Takisto pridávam jeden čerstvý komentár na anime, ktoré som dnes konečne dopozeral: Dennou Coil.

Ako ďalší krok asi bude nasledovať prebehnutie všetkých mojich starých komentárov na rôznych fórach a pokúsim sa získať povolenie na zverejnenie aj dobrých komentárov od iných autorov.

Dokončenie hlavnej časti stránky a prvá „zimná novinka“
(18:19 2. decembra 2007)

Konečne po dlhom čase sa mi podarilo dokončiť hlavnú časť stránky (popri zamestnaní mi žiaľ nezostávalo veľa času na napísanie administrátorského systému stránky). Takže teraz už budete môcť očakávať častejšie aktualizácie, pretože komentárov je ešte dosť, len som ich ešte všetky nepozbieral. Na oslavu ukončenia hlavnej časti prác je tu aj prvá „zimná novinka“ Yumedamaya kidan (ide len o jednodielny špeciál preto tie úvodzovky). Dúfam, že do konca týždňa pribudnú ďalšie už napísané komentáre.

Druhý blok jesenných noviniek
(14:22 14. októbra 2007)

Pôvodne som síce plánoval len doplniť prípadne ďalšie novinky do pôvodného zoznamu, ale počet bol na toľko veľký, že som sa rozhodol zverejniť ich v samostatnom bloku. Tento krát sú tu aj komentáre od externého spolupracovníka a na pokus som pridal aj niekoľko obrázkov. V najbližšej dobe sa plánujem sústrediť na vylepšenie administrátorského systému stránky, takže nečakajte nejaké novinky tak skoro.

Vytvorenie stránky
(12:20 7. októbra 2007)

Vitajte na mojej malej anime stránke. Konečne som sa (pod tlakom situácie) rozhodol, že túto stránku spravím. Zatiaľ je to len prvá verzia. Chcel som niekde zverejniť moje komentáre ku novým anime, tak kvôli tomu vznikla táto stránka len tak na rýchlo. V najbližšej dobe by som tu ešte rád pridal aj komentáre ku ukončeným anime, ktoré som skončil pozerať pred tým, ako som začal sledovať novinky.

Postupom času by som tu rád upravil zoznamy, aby bolo možné aj vyhľadávať komentáre ku anime podľa názvu.

O všetkých novinkách a zmenách môžete byť informovaný pomocou RSS.

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP