http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Fuuka (obrázok, 225 kB)
(18:26 6. januára 2017)

Hlavným mužským hrdinom tohto seriálu je Yuu, bežný neschopák. Práve sa presťahoval do nového mesta a tak mení školu. Dej však začína skôr, náhodným stretnutím s dievčaťom (samozrejme ako sa dá predpokladať, pri prvom stretnutí sa zrazia a je tu hneď aj pohľad pod sukňu). Toto nešťastné prvé stretnutie končí rozbitím telefónu s ktorým sa Yuu celý čas hral (posielal správy na sociálnu sieť). Druhé stretnutie je už v škole (resp. presnejšie povedané na streche školskej budovy), no tento krát končí pádom a stratou mobilu. Tretie stretnutie (aké prekvapenie) je v triede pri predstavovaní nového spolužiaka.

Dievča, s ktorým sa hlavný hrdina takto stretol je samozrejme dievča z názvu seriálu; Fuuka je divoká ako búrka, bláznivá a stále plná energie. Fuuka a Yuu sa samozrejme nehádajú dlho a čoskoro si k sebe nájdu cestu.

K hlavným postavám patrí aj populárna speváčka Koyuki, ktorú Fuuka priam zbožňuje. A aby sa kruh (resp. v tomto prípade len trojuholník) uzavrel, tak Koyuki a Yuu sa poznajú z detstva a ako ináč, Yuu je pre Koyuki viac, ako len bežný kamarát.

Podľa všetkého seriál bude mierne hudobný (keď aj Fuuka začne hudobnú kariéru (samozrejme len školskú) už na konci druhej epizódy) a bude to zrejme klasický trojuholník. Nemám rád tento typ príbehov (hlavne keď sú obe dievčatá sympatické). Atmosféra seriálu je zatiaľ veľmi dobrá, takže ešte nie som rozhodnutý, že či ho budem pozerať, alebo nie. (Veď predsa seriálov s podobným motívom tu už bolo viac než dosť a to aj s hudobným podtónom.)

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP