http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! (obrázok, 190 kB)
(19:05 28. januára 2016)

Hlavný hrdina tohto seriálu je chalan, ktorý nechodí do školy a celý čas je doma. Jedného dňa však musí ísť do mesta kúpiť novú hru, lebo sa nedá kúpiť cez internet. Cestou domov sa však stane menšia nehoda (hlavný hrdina zomrie). Dostáva však novú šancu. Je mu ponúknutá možnosť reinkarnovať sa v alternatívnom svete so všetkými vedomosťami, ktoré má. Jeho úlohou bude zničiť kráľa démonov. Môže si so sebou zobrať jedinú vec. Po dlhom rozhodovaní sa podľa klasického vzorca rozhodne pre bohyňu, ktorá mu dala túto zaujímavú ponuku. (Určite si viete predstaviť ako ju to potešilo.)

Takto celkom jednoducho sa začína táto bláznivá komédia. Dej je zatiaľ dosť pomalý. V prvých troch epizódach len spoznávame všetky hlavné postavy a bláznivý svet. Nepoviem veľa, len toľko, že žiadna postava nie je normálna (majú koliesko navyše, alebo menej). Svet v ktorom sa dej odohráva je rovnako bláznivý. Okrem toho, že je to svet podľa vzoru niektorých RPG hier (s úlohami pre hráčov) je tu ešte zopár ďalších bláznivých prvkov (spomeniem len jeden: zber úrody neprebieha na poli, ale úroda útočí na mestá a dobrodruhovia ju doslova chytajú a bránia pred ňou mesto).

Obávam sa, že keď som seriál takto vynachválil, tak sa to teraz prudko zhorší. Ale aj keby sa zhoršil, tak aspoň tieto úvodné časti naozaj stáli za to. Prvé zhoršenie bolo už uprostred tretej epizódy, keď sa to skĺzlo do nohavičkového humoru (no našťastie nie na dlho), ale záver epizódy tento poklesok plne vynahradil.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP