http://anime.atrip.sk/   http://www.atrip.sk/
Momokuri (obrázok, 196 kB)
(17:57 2. júla 2016)

Tento seriál sa už dávnejšie objavil na internete. Prvá časť mala premiéru 24. decembra minulého roku. Prvé časti boli dostupné zadarmo na internete, ďalších pár častí malo byť len pre predplatiteľov konkrétnej internetovej služby, no a väčšina už len na DVD/BD. Seriál sa ale dostal do TV a dokonca má aj oficiálny anglický preklad, ktorý zjavne bude poskytovaný po častiach, ako bude seriál vysielaný (na rozdiel od druhého TV seriálu tejto sezóny, ktorý mal rovnako skoršiu internetovú premiéru). Poďme už ale k príbehu.

Yuki je druháčka. Jedného dňa zbadá chalana (prváka) v zábavnej pozícii a nedokáže odolať jeho kráse. Momo‑kun (chalanova prezývka) sa od tohto dňa stáva hlavným cieľom jej záujmov. Aj keď tento popis by mohol znieť, ako láska na prvý pohľad, nie je to celkom tak. Yuki je tak posadnutá, že jej správanie by sa dalo označiť anglickým slovom „stalker“. Po tom, čo nazbierala 100 jeho fotografií sa rozhodla, že mu vyzná lásku. Momo s tým nemal veľký problém a tak sa z nich stáva oficiálny pár. Ale ani tu stále nie je romantika (stačí sa len pozrieť na ich cestu domov zo školy; idú popri sebe, nie spolu).

Nedá sa povedať, že by seriál bol nevyhnutne zlý, ale určite sa nedá označiť za dobrý seriál. Po prvých troch epizódach (TV vysielanie zjavne obsahuje dve epizódy v jednom týždennom vysielaní), môžem len konštatovať, že je to dosť popletená romantika (aj keď dosť váham, či toto slovo vôbec môžem použiť, keďže sa ani len poriadne spolu nerozprávajú, nie to ešte aby sa držali za ruky a hlavným cieľom Yuki je pozorovanie „krásy“ (kawaii) podoby nášho hlavného hrdinu a nie romantické city).

Zatiaľ k seriálu nie je veľmi čo viac napísať. Isté je len toľko, že veľmi váham, či mám seriál pozerať ďalej, alebo dať tomu šancu ďalších troch príbehov. Pravdepodobne však seriál nedopozerám a ak by som ho aj náhodou dopozeral, tak na neho už nebudem mrhať slovami (jedine, že by sa výrazne zlepšil). Na záver ešte napíšem, že TV vysielanie a internetové sa odlišujú. Rozdielom nie je len zvučka, ale aj bonusové časti po konci každého príbehu internetovej verzie.

Späť na zoznam

Iné anime stránky:

Xagnam banner (small)

AnimeXPO banner (small)

Anime-Team RIP 2013

manga.sk RIP 2013
 © 2007-2008 Julo, powered by ATRIP